Zderzenie bmw z jeleniem - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie bmw z jeleniem

Data publikacji 20.10.2014

25-letnia kierująca bmw zderzyła się z jeleniem na drodze krajowej nr 65. W wyniku wypadku kobieta doznała urazu głowy. Zwierzę padło na miejscu. Grajewscy policjanci wyjaśniają teraz okoliczności zdarzenia.

W niedzielę, jeszcze przed świtem, kilka minut po godzinie 4.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 65, pomiędzy miejscowościami Ciemnoszyje i Ruda. Na miejsce pojechali mundurowi. Tam wstępnie ustalili, że bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd bmw wbiegł na jezdnię jeleń. Kierująca pojazdem 25-letnia kobieta nie zdążyła ominąć zwierzęcia, które odbiło się od zgniecionej pokrywy silnika i wybiło szybę w prawych drzwiach samochodu. W wyniku wypadku kierująca doznała urazu głowy i trafiła do szpitala. Zwierzę padło na miejscu. Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

źródło – oficer prasowy KPP w Grajewie

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl