Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne punkty informacyjne w ramach programu „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa”

Data publikacji 04.07.2016

Policjanci i pracownicy grajewskiej komendy Policji informowali mieszkańców miasta o tym, w jaki sposób korzystać z nowego policyjnego narzędzia informatycznego, jakim jest „Mapa Zagrożeń bezpieczeństwa”.

W minioną sobotę i niedzielę policjanci oraz pracownicy grajewskiej komendy Policji informowali mieszkańców miasta o tym, w jaki sposób korzystać z nowego policyjnego narzędzia informatycznego, jakim jest „Mapa Zagrożeń bezpieczeństwa”. W sobotę, policyjny punkt informacyjny zorganizowany był na terenie Klubu Hades, gdzie odbywały się różnego rodzaju imprezy z okazji „Dni Grajewa”. W niedzielę natomiast policjanci pracowali w punkcie informacyjnym przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej. Informowali osoby zainteresowane o tym, w jaki sposób działa „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa” oraz jak za pomocą specjalnie przygotowanego komunikatora internetowego zgłosić o jakimś zagrożeniu czy problemie. Policjanci przypominali, iż strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997.

Policyjny punkt informacyjny będzie działać także w najbliższy wtorek - 5 lipca 2016 r. w godz. 8:00 – 14:00 w okolicach Urzędu Miasta w Szczuczynie.

 Zapraszamy!