Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie

Data publikacji 18.08.2016

Piastujący dotychczas stanowisko komendanta – komisarz Marek Sienkiewicz został oddelegowany do dalszego pełnienia służby w łomżyńskiej komendzie. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Daniel Kołnierowicz z dniem 11 sierpnia 2016 r. powierzył obowiązki Komendanta grajewskiej jednostki dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, mł. insp. Pawłowi Szyperkowi.

Wczoraj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której współpracownicy i funkcjonariusze grajewskiej jednostki oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją pożegnali Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. 11 sierpnia 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku – inspektor Daniel Kołnierowicz oddelegował komisarza Marka Sienkiewicza do dalszego pełnienia służby w Komendzie Miejskiej w Łomży. Podziękowania za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu grajewskiego odchodzącemu komendantowi złożyli policjanci i współpracownicy grajewskiej policji, jak również przedstawiciele samorządów oraz policyjny kapelan.

Z dniem 11 sierpnia 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku – inspektor Daniel Kołnierowicz powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie - młodszemu inspektorowi Pawłowi Szyperkowi. Obu komendantom życzymy satysfakcji z wykonywania obowiązków służbowych, sukcesów w działaniach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.