Nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie

Data publikacji 30.10.2017

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie powitano młodszego inspektora Arkadiusza Bobowicza, który stanął na czele grajewskiej jednostki, natomiast pożegnano młodszego inspektora Wiesława Mursztyna, który od dziś pełni funkcję komendanta powiatowego Policji w Augustowie. Uroczystość odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektora Jacka Tarnowskiego.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski wręczył młodszemu inspektorowi Arkadiuszowi Bobowiczowi rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie. W trakcie uroczystości pożegnano natomiast dotychczas pełniącego funkcję komendanta, młodszego inspektora Wiesława Mursztyna. Przez ostatni rok kierował on grajewską jednostką, a od dziś dowodzi augustowską komendą. Zarówno nowo powołanemu komendantowi, jak i odchodzącemu wszyscy uczestniczący w uroczystości,  na czele z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektorem Jackiem Tarnowskim, życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz ma 47 lat. Służbę w resorcie rozpoczął w 1990 roku. Od początku związany był z suwalską jednostką Policji, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W 2005 roku został Zastępcą Naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego, a dwa lata później jej Naczelnikiem. Od lutego 2016 roku do wczoraj młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz kierował augustowską komendą Policji.