Bezpieczny przedszkolak - spotkanie z policjantami - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczny przedszkolak - spotkanie z policjantami

Data publikacji 20.02.2018

Grajewscy policjanci spotkali się z przedszkolakami. Mundurowi, w ramach akcji ,,Kręci mnie bezpieczeństwo..przez cały rok”, opowiadali najmłodszym o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze przypomnieli maluchom, jak ważne jest używanie przez pieszych elementów odblaskowych.

Grajewscy policjanci odwiedzili przedszkolaków z jednego z grajewskich przedszkoli. Podczas spotkań, mundurowi opowiedzieli dzieciom jak wygląda służba policjanta. Przypomnieli zasady bezpieczeństwa na drodze oraz jak i gdzie bezpiecznie się bawić. Funkcjonariusze mówili także, jak ważne jest używanie przez pieszych elementów odblaskowych.

Ponadto, grajewscy mundurowi przypomnieli o zasadach przystąpienia do ogólnopolskiego konkursu dla przedszkoli na symbol „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków”. Konkurs rozpoczął się 6 grudnia 2017 r. i będzie trwał do 31 maja 2018 r.  Na koniec maluchy otrzymały elementy odblaskowe, które umieszczone w widocznym miejscu, z pewnością poprawią ich widoczność na drodze.