Grajewscy policjanci promowali swój zawód - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Grajewscy policjanci promowali swój zawód

Data publikacji 26.02.2018

Przedstawiciele grajewskiej komendy przeprowadzili spotkanie z osobami bezrobotnymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Grajewie. Grajewscy stróże prawa promowali zawód policjanta i zachęcali do wstąpienia w szeregi grajewskiej Policji.

Dzisiaj mundurowi z grajewskiej komendy Policji zorganizowali spotkanie z osobami poszukującymi pracy, aby pokazać mieszkańcom i ewentualnym kandydatom do służby aspekty pracy policjantów. Mundurowi przy udziale pracownika Zespołu Prezydialnego, Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Grajewie promowali swój zawód i zachęcali uczestników do zapoznania się z warunkami, jakie musi spełniać kandydat do służby w Policji. Prelekcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. To już kolejne spotkanie, w którym wzięli udział grajewscy policjanci, aby zachęcać kandydatów do wstępowania w policyjne szeregi i promować swój zawód, jako doskonałą alternatywę dla innych służb mundurowych.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.grajewo.policja.gov.pl