Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z ruchu - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z ruchu

Data publikacji 21.10.2019

Trzech nietrzeźwych kierowców wyeliminowali z ruchu drogowego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Teraz nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

W miniony weekend grajewscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazała się 33-latek, który w niedzielę w nocy, na drodze K61 pomiędzy miejscowościami Toczyłowo – Sikora jechał rowerem mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo rower nie posiadał żadnego oświetlenia, a mężczyzna był ubrany jedynie w spodnie i buty. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie rowerzysta odpowie teraz przed sądem. Kolejną osobą, która prowadziła tym razem samochód na "podwójnym gazie", to 33 letnia mieszkanka Grajewa. Kobieta wpadła w ręce policjantów z Grajewa w niedzielę, tuż po północy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 33-latka prowadziła auto mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Trzeci nieodpowiedzialny kierowca to 38-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. Zdecydował się wsiąść za kółko mając ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy kierowcy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.