Konkurs „Bezpiecznie w Internecie” – rozstrzygnięty - Aktualności - KPP Grajewo

Aktualności

Konkurs „Bezpiecznie w Internecie” – rozstrzygnięty

Konkurs profilaktyczny pod nazwą ,,Bezpiecznie w Internecie”, skierowany do uczniów szkół średnich z terenu powiatu grajewskiego, został rozstrzygnięty. Komisja wyłoniła 3 laureatów. Otrzymali oni gratulacje i nagrody.

Konkurs profilaktyczny pod nazwą ,,Bezpiecznie w Internecie” został rozstrzygnięty. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować krótki spot filmowy promujący bezpieczne zachowania w Internecie. Współorganizatorem konkursu i fundatorem nagród był Starosta Powiatowy w Grajewie. Laureatami konkursu zostali uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.

Wczoraj, świętując Międzynarodowy Dzień Dziecka, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie, Starosta Powiatu Grajewskiego oraz wicestarosta spotkali się z laureatami konkursu, składając im gratulacje oraz wręczając atrakcyjne nagrody. Wszyscy zgodnie podkreślili, że jesteśmy coraz aktywniejsi w Internecie, co niesie także za sobą wiele zagrożeń. Autorzy spotów filmowych w jasny sposób zaprezentowali kilka zasad bezpieczeństwa, jakich powinniśmy przestrzegać w cyberprzestrzeni.

Konkurs został zorganizowany w ramach wojewódzkiego programu "Cyberświadomi, Cyberbezpieczny".

 

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy! 

Ładowanie odtwarzacza...