Z życia jednostki

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy radiowóz w grajewskiej komendzie

Data publikacji 27.12.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński przekazał dzisiaj grajewskim policjantom nowy pojazd służbowy. Radiowóz na co dzień będzie wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Dzisiaj, na placu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w obecności Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, odbyło się przekazanie nowego radiowozu grajewskim policjantom.

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Grajewie wzbogacił się o pojazd marki Kia cee'd (1,6 Pb, 135 KM). Pieniądze na zakup auta pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji.

Pan Minister, w asyście szefa podlaskiej Policji, przekazał policjantom ruchu drogowego kluczyki do nowego radiowozu. Podkreślił, że efektywne jego użytkowanie przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu grajewskiego.

Głos zabrał również Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz, który w obliczu nadchodzącego Nowego Roku życzył zebranym wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

 

 

Powrót na górę strony